loader
logo

İstanbul İşitme Merkezi

Audio Service Marka

Hizmet alanlarımız içerisinde; işitme testleri, işitme cihazı ve aksesuar satışı, kulak kalıbı, işitme cihazı; tamir, bakım, montaj ve servis hizmetleri bulunmaktadır. Bir Alman markası olan Audio Service işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek 100’den fazla ürün çeşidimizle perakende mağazamız ve Türkiye’nin birçok ilindeki bayiliklerimizde hizmet sunmaktayız.

1994 yılında kurulmuş olan şirketimiz, ilk etapta İstanbul-Şişli’de perakende satış faaliyeti gösterirken kısa sürede kendi markası Acoustifon’u yarattı. Ardından Qualitone ve A&M markalarının distribütörlüğünü alan İstanbul İşitme Cihazları, 2004 yılında üstün Alman teknolojisi Audio Service marka işitme cihazlarının Türkiye distribütörü oldu. 2024 yılında Audio Service ile 20 .yılını tamamlayan firmamız, tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Şuan, sektöründeki Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan İstanbul İşitme Cihazları A.Ş, işitme sektöründe her konuda önderliğine devam etmek için çalışmaktadır. Hedefimiz, gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan işitme teknolojisini ülkemize taşımak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ve sürekli bir şekilde sağlamaktır.

En uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikası ile "İstanbul İşitme Cihazları" her zaman hizmetinizdedir…

Güler Durmuş

İstanbul İşitme Merkezi Olarak;

İşitme cihazı sektöründe, her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz. Bu uzun serüvenimizde bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler…