loader
Audio Service APP

Audio Service App

IOS ve Android işletim sistemleri için

Audio Service App, kullanıcıların işitme sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar. İster doğrudan ses akışı, uzaktan kumanda, doğrudan telefon görüşmesi (iOS akıllı telefonlarla), ses kontrolü, yön ayarları olsun, hepsi bu uygulamada. Audio Service App önceki tüm uygulamaların yerini alır ve tüm cihazlarla uyumludur.

Audio Service App, işitme deneyiminizi daha kişisel ve özel kılmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size getiriyor. Tek ihtiyacınız akıllı telefonunuz.

Kullanımı kolay, işitme cihazlarınıza doğrudan ses aktarımı yaparken cihazınızın ses yüksekliğini ve diğer ayarlarını gizlilik içinde düzenleyebilirsiniz.

Feature
Feature

Sıkça Sorulan Sorular

Audio Service App'i nereden bulabilirim?

Audio Service App, Apple App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Audio Service App hangi işitme cihazları ile uyumlu?

Audio Service App, Audio Service ürün portföyündeki tüm cihazlarla uyumludur.

Audio Service App hangi mobil cihazlarla uyumlu?

Audio Service App çoğu Android (Android 5.0 ve üstü) ve Apple (iOS 9.3 ve üstü) cihazla uyumludur.

Audio Service App 'i kullanarak neler yapabilirim?

Audio Service App ile:

İşitme programı ve mikrofon ses seviyesini değiştirebilir,ses dengesini düzenleyebilir (bas ve tiz),tinnitus terapi sinyalini seçebilir (mevcutsa),360° Mekansal Konfigüratör ile işitme cihazı mikrofonlarının yönselliğini ayarlayabilir,ses aktarım aksesuarlarınızı ( Smart Transmitter 2.4, Smart Mic, CROS cihazlar ,vb.) gizlilik içinde yönetebilir,Sonuç olarak, Audio Service App bireysel uygulama düzenlemeleri için geniş bir seçenek yelpazesi sunar ve kişisel bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Audio Service App kullanım için hangi izinlere ihtiyaç duyar?

Mobil cihazınızın işletim sistemine ve işitme cihazınızın tipine göre, Audio Service App aşağıdaki eylemler için izne ihtiyaç duyabilir:

Bildirim gönderme, işitme sağlığı uzmanından bildirim alma, hareket ve fitness bilgilerine erişim, hareket halindeyken işitme deneyiminizi arttırmak için yürüme vb. aktivite bilgilerine erişim, konum servislerine erişim: aktivite/hareket/yürüme algılama özelliğinin kullanımı için, uygulamayı arka planda çalıştırmak için (Not: Konum bilgilerini aktarılmaz) ayrıca kamera, ses, fotoğraf ve medya dosyalarına erişim sağlar.