loader

G7 TEKNOLOJİSİ İLE HAYATIMIZA GİREN EN ÖNEMLİ ÖZELLİK: TELECARE

  • 14 Şub 2022
  • G7, AS,AUDİO SERVİCE,İŞİTME,İŞİTME CİHAZI,TELECARE,UZAKTAN AYAR

TeleCare, işitme cihazı kullanıcılarının, uygulayıcılarıyla olan ilişkisini daha da güçlendirmesine ve hem işitme cihazı kullanıcılarına hem de uygulayıcılara yeni bir tedavi standardı oluşturmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İşitme cihazı kullanıcıları karşılaştıkları sorunlarla ilgili destek isteyene kadar uygulayıcıların bundan haberdar olması çok zordur. AS, bu kör noktayı aydınlatmaya yardımcı olmak amacıyla, sağlık çalışanlarının ve hastaların daha iyi bir hasta-hekim ilişkisi için TeleCare hizmetini geliştirdi.

TeleCare Profesyonel Portalı, işitme cihazı kullanıcılarının profillerini yönetmeye, ilerlemelerini değerlendirmeye, mobil cihazları üzerinden iletişim kurmaya ve hatta işitme cihazı konfigürasyonlarında uzaktan değişiklikler yapılmasına imkan tanır.

İşitme cihazı kullanıcıları için, iOS ve Android akıllı telefonlara yönelik Audio Service App, cihaz kullanımına alışma aşamasında alınacak genel sonuçları iyileştirmek, hekimle iletişim kurmak için kolay bir yöntem sağlamak gibi çeşitli amaçlar için tasarlanmış ilgi çekici alıştırmalar ve eğitici içerikler sunar.

TeleCare Portalı ile Audio Service Uygulaması, İşitme cihazı kullanıcılarına uzaktan ayar yapmayı ve sorunlarına çözüm olmayı sağlar.

Yazıyı Paylaş