loader

Audio Service Akıllı Seçim G7 TEKNOLOJİSİ

G7 

AS işitme cihazları, mükemmel işitme teknolojisine herkesin erişebilmesi gerektiği inancıyla üretilmiştir. Birbirinden farklı yüksek kaliteli ve kullanımı kolay işitme cihazlarımız en yeni özellik ve tasarımlara sahip olduklarından her ihtiyaca ve bütçeye uygun bir model mevcuttur. En yeni işitme teknolojisini arıyorsanız akıllıca bir seçim olacaktır.

Gürültüde işitebilmek günümüzde işitme cihazı kullanıcılarının karşılaştığı en yaygın sorun olmaya devam etmektedir. En yeni teknoloji platformumuz G7, ses işleme alanında bu sorunu büyük ölçüde gideren bir devrim yaratıyor. G7, Multi-Tracking Processing (Çok kanallı işleme) yöntemini kullanarak hedef konuşma ile çevresel sesleri birbirinden ayırır ve ayrı ayrı işler. Sesi işlemeye yönelik bu önemli yeni yaklaşım, hem konuşulanların daha iyi anlaşılmasını hem de çevresel farkındalığın artmasını sağlar.

Şarj edilebilen veya pil ile kullanılan G7 işitme cihazları, iOS ve Android ile Bluetooth özelliği sayesinde direkt ses aktarımı sağlayabilirler.

 

Yazıyı Paylaş